Kim jesteśmy?

Czym się zajmujemy?

Montowanie, pakowanie, paletyzacja – oferujemy zaawansowane zrobotyzowane rozwiązania dla Twojej firmy. Specjalizujemy się w robotyce i automatyzacji. Zbudowaliśmy solidną reputację dzięki naszej wysoko wykwalifikowanej kadrze, która posiada lata doświadczenia i zgromadziła niezbędne know-how w branży.

W skład kadry wchodzi:

  • 7 konstruktorów,
  • 4 automatyków,
  • 3 robotyków,
  • personel pomocniczy

Rozwiązania, które tworzymy, są oparte na indywidualnych potrzebach i wymaganiach klientów. To niestandardowe, precyzyjnie dostosowane do specyfiki procesów produkcyjnych – zrobotyzowane linie. Dzięki temu, można zoptymalizować efektywność produkcji, zwiększyć wydajność i minimalizować błędy.

Liniowo rozwinięte stanowiska, są objęte solidną gwarancją. Jakość naszych produktów to także długotrwałe i niezawodne działanie każdego z nich.

Odpowiednio dobrane parametry, takie jak prędkość, precyzja i wydajność, gwarantują optymalne działanie i maksymalne zadowolenie z naszych rozwiązań.

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która może zapewnić Ci kompleksowe rozwiązania z zakresu robotyzacji i automatyzacji takich jak montowanie, pakowanie, paletyzacja – jesteśmy gotowi spełnić Twoje oczekiwania. Postaw na innowacyjne podejście, wyjątkowe rozwiązania i niezawodne wsparcie techniczne na każdym etapie projektu.

Chwytaki - Efektywność i automatyzacja paletyzacji